Поїздка до університету

  Студенти разом із викладачем суспільних дисциплін Белінською Л.М., куратором 931 групи, відвідали  Національний університет харчових технологій у м. Києві 16 квітня 2016р., з метою профорієнтаційної роботи. В університеті проводився День відкритих дверей, на якому студенти коледжу мали змогу більш детально ознайомитися із діяльністю факультетів, кафедрами із різноманітними напрямами підготовки.

                                  

                                  

         Студентів цікавили такі напрямки, як діяльність комп’ютерних наук, забезпечення комп’ютерно-інформаційною базою в університеті, співпраця із українськими та зарубіжними фірмами, тощо.

         Цікаву та пізнавальну розповідь, для студентів К-ПКХП НУХТ було проведено завідуючим кафедри інформаційних систем Самсоновим В.В.

                                  

який розповів про діяльність кафедра інформаційних систем, що здійснює професійну підготовку фахівців за напрямом «Комп'ютерні науки», спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи і технології» та магістрів за спеціальністю «Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг».  Узагальненим  об'єктом професіональної діяльності майбутніх спеціалістів є інформаційні та автоматизовані системи, засоби контролю, моніторингу і управління, їх математичне, інформаційне, технічне та програмне забезпечення; способи та методи їх проектування, розробки, впровадження, а також експлуатація. Під час навчання студенти кафедри мають змогу набути знань та досвіду, працюючи адміністраторами комп’ютерних лабораторій університету, у відділі технічних засобів навчання та дистанційної освіти, центрі інтелектуальних комп'ютерних систем, Інституті телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України.

                                  

         Також студенти коледжу ознайомилися із діяльністю інших факультетів університету, які зробили досить гарні презентації по своїх спеціальностях. 

     

Екскурс – тренінг до центру зайнятості

    8 квітня 2015 року студенти Кам’янець – Подільського коледжу харчової промисловості спеціальності «Фінанси і кредит»  відвідали Кам’янець - Подільський міський центр зайнятості. Екскурс-тренінг було ініційовано викладачем економічного відділення Сторож О.С.

                                 

   Фахівці  Кам’янець – Подільського міського центру зайнятості ознайомили студентів із сучасним станом ринку праці в Хмельницькій області. Особлива увага була акцентована на наявних можливостях у сприянні пошуку роботи випускниками вищих навчальних закладів. Студенти взяли участь у тренінгу «Особливості зайнятості молоді», а також пройшли базове профорієнтаційне тестування, спрямоване на визначення здібностей та особистісних якостей, необхідних для успішного працевлаштування. Працівники центру сформулювали низку корисних порад щодо вибору місця роботи, складання резюме, підготовки супровідних листів тощо.

                                 

                                  

                                 

   Завершився екскурс-тренінг переглядом мотивуючого відео, що зорієнтувало студентів на ефективний пошук роботи після закінчення навчання.

                                  

 Подібна співпраця вищих навчальних закладів міста та центру зайнятості допомагає студентам успішно працевлаштуватись після завершення навчання.

Технолог 621

  Навчальна практика є першим етапом у професійному становленні майбутніх спеціалістів. Ефективність її проведення в коледжі досягається впровадженням у навчальний процес інноваційних технологій і сучасних методів навчання.

  В професійній підготовці техніків-технологів для хлібопекарської галузі ефективною формою навчання є екскурсії на діючі підприємства.

  Свої перші враження про роботу хлібозаводу студенти технологічного відділення отримали на Кам’янець-Подільському хлібозаводі ТОВ «Український кристал» та Новоушицькому хлібокомбінаті ТОВ «Агробізнес».

  Формуванню професійних знань сприяє перегляд студентами відеофільмів про організацію виробництва на сучасних хлібозаводах, презентацій, відео- та фотоматеріалів, які виконують студенти під час технологічної практики.


  Важливою мотивацією навчання є ознайомлення студентів з досягненнями в галузі хлібопечення, обговорення сучасних технологій і обладнання.

 Перший практичний досвід майбутні техніки-технологи здобувають в спеціалізованій лабораторії коледжу.

  Практичне навчання в коледжі забезпечує формування творчої, активної, відповідальної і самостійної особистості майбутнього фахівця.

Екскурсія в "Мережа Ланет"

26.03.2015р. проведено профорієнтаційну роботу із студентами 1 курсу спеціальності 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» на підприємстві місцевого телекомунікаційного провайдера Мережа Ланет.

                                   

Студенти дізналися про можливості працевлаштування та подальші перспективи професійного росту.

                                 

                                   

                                   

                                   

Юнаки 911 групи разом з викладачами Коваленком С.В. та Городинською Л.М. ознайомилися із роботою Мережа Ланет, змогли відвідати інформаційний та технічний відділи, в яких почули про різні засоби і особливості проведення інтернету в м.Кам’янець-Подільському та його сервісне обслуговування.