Олімпіада

  29.11.2016р. проведено предметну олімпіаду з історії України. Організовано комісією суспільних дисциплін. Участь у олімпіаді брало вісім студентів з різних груп другого курсу.

                                                     

Переможці:

1 місце – Нагорна Тетяна (621 група)

2 місце – Ліщук Роман (621 група)

3 місце – Хлопецька Юлія (721 група).

                                  

72-га річниця визволення України від нацизму

  28 жовтня 2016 року наша країна відзначає 72-гу річницю визволення України від нацизму. Битва за визволення України тривала 680 діб, складалася з ряду великих операцій і стала одним із найважливіших етапів на шляху до перемоги над Німеччиною та її союзниками.

                                  

                                  

  Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення рідної держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу країну.

                                                 

  Саме цим подіям і був присвячений виховний захід "Визволення України від нацистських загарбників в період Другої світової війни", проведений викладачами суспільних дисциплін Кам’янець - Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ. Відбувся мітинг - реквієм біля пам’ятника "Полеглим воїнам", на якому виступив полковник із описом подій тих страшних часів.

                                  

 Мета  заходу: ознайомити студентів з бойовими діями за визволення України впродовж 1942-1944 рр.; на прикладі історичних фактів, показати якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини; виховувати почуття патріотизму та національної свідомості.

  

 

 

Науково-правова конференція

  В рамках декади циклової комісії суспільних дисциплін була проведена науково-правова конференція на тему «Нове в законодавстві», в якій прийняли участь студенти 021, 022, 621 груп.

                                 

                                  

    В ході проведення конференції студенти розглянули останні зміни у законодавчих актах, з якими їх ознайомили студенти 021 групи Підгородецька Анастасія та Шукліна Анастасія.

                                 

                                  

Ерудит-шоу "Голос війни - це голос нашої історії"

  12.05.2016 р. в рамках тижня комісії суспільних дисциплін, проводився виховний захід у формі пізнавальної гри Ерудит-шоу: "Голос війни - це голос нашої історії ", де приймали участь студенти 011 і 012 групи.

                                 

  Історична вікторина виносилася на загал студентів Кам'янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ з навчально-виховною, історико-патріотичною (присвяченого подіям Другої світової війни 1939-1945 років)  і пізнавальною метою.

                                  

  Друга світова війна - рубіжна й найжорстокіша подія в історії сучасного світу. В неї було втягнуто 67 держав, 80 % населення земної кулі і тривала довгих 6 років. Вогняний смерч пронісся над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопив простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн. осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто безвісти пропав. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні.

                                  

Захід провели викладачі суспільних дисциплін Л.М.Белінська, І.Г.Киценька.

 

Конференція

    11.05.2016 в рамках декади циклової комісії суспільних дисциплін проведена конференція «Дослідницька робота студентства «Історія моєї родини, історія мого села - це історія моєї Батьківщини».

   Конференція є етапом в дослідницькій роботі, яка проводиться в коледжі студентами під керівництвом  Бочарнікової І.А.

                                  

 Науково-до­слідна робота студентів поза навчальним процесом є одним з найважливіших засобів формування висококваліфікова­ного спеціаліста. Краєзнавство в коледжі є одним із джерел виховання гідних громадян України, формування справжніх будівельників свого майбутнього. Воно допомагає студентам усвідомити нерозривний зв’язок, єдність історії свого села чи міста з історією та сьогоденням країни; відчути причетність до них кожної людини, кожної родини; визнати своїм найпершим обов’язком, честю стати гідним послідовником кращих традицій рідного краю...

Студенткою 811 групи Вержанівська Катерина  була висвітлена історія села Устя.

                                  

Особливо змістовним був виступ студентки 011 групи Федорової Анастасії, яка презентувала історію села Пільний Мукарів.

                                  

Історію розвитку села Привороття розкрив  студент 911 групи Пасічник Данило.

                                  

Студент Плаксивий Влад продемонстрував презентацію про с.Голозубинці.

                                  

  Метою конференції було виховування патріотизму, любові до рідного краю, до Батьківщини, формування національної свідомості, що було в повній мірі досягнуто. Студенти зацікавлено сприйняли матеріал і в подальшому планується продовжувати дослідницьку роботу.