Ярмарка

       Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір майбутньої професії і шляхів її здобуття дуже важлива і відповідальна справа.

        Гарний садівник думає про майбутній врожай ще з осені. Так і навчальні заклади: надають інформацію про умови вступу, навчання, виховання під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

     Ярмарки професій створюють для цього гарні умови. Кам’янець – Подільський коледж харчової промисловості НУХТ був запрошений взяти участь у Ярмарку професій організований Дунаєвецьким центром зайнятості  з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій.

                                       

    Представники нашого закладу за довго до початку самого заходу відвідали Дунаєвецьку ЗОШ № 2 і № 3, де мали змогу поспілкуватись безпосередньо з учнями дев’ятикласниками і розмістити інформацію про наш навчальний заклад на дошці оголошень.

                                       

                                       

   Ярмаркову залу наповнили учні 9-11 класів, а також їхні вчителі. Кожен з них мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходив жваво. Ми презентували наш відеоролик і ознайомили школярів з особливостями, з спеціальностями, з розміром стипендії, з умовами навчання,   унікальністю нашого навчального закладу. Свій виступ викладач Бурденюк С.В. закінчила словами: «Якщо ви бажаєте отримати гарну,  престижну, якісну освіту, тоді Вам до нас!».

                                      

                                     

        Ми раді були бачити біля нашої виставки так багато активної молоді і впевнені, що ця зустріч стане початком тривалого і приємного спілкування.

         А от хто що придбав на цьому ярмарку – стане зрозумілим під час вступного періоду, який очікує і на майбутніх абітурієнтів, і на наш навчальний заклад влітку наступного року. Гаряча буде пора…