Розширення професійних компетенцій

  Розширення професійних компетенцій  студентів спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів» викладачі циклової комісії  технологічних дисциплін  забезпечують шляхом максимального наближення навчального процесу до умов виробництва.

  Для студентів 631 групи було організовано заняття на харчових підприємствах міста Хмельницький.

 Викладач Федорова Т.О. провела заняття з дисципліни «Технологія макаронних виробів»  на Хмельницькій макаронній фабриці. Студенти ознайомились з асортиментом продукції, особливостями технологічного процесу, сучасним обладнанням та роботою лабораторії.

  

 Викладач Павельчук Н.В.  провела заняття з дисципліни «Технологія хлібопекарських виробів» на ТОВ «ТД «Хмельницькхліб». На виробництві студенти детально ознайомились з різними технологіями приготування пшеничного тіста та обладнанням тістоприготувального відділення.

                                        

                                       

                                       

 

 Одержані знання студенти 631 групи успішно застосували на відкритому занятті  з дисципліни «Технологія хлібопекарських виробів». Студенти провели аналіз технологій і апаратурних схем приготування пшеничного тіста, вказали їх переваги, недоліки  і доцільність використання, а також запропонували варіанти технічного переоснащення тістоприготувального відділення ТОВ «ТД «Хмельницькхліб».