Львів

  Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ з викладачами циклової комісії інформаційних технологій Городинською Л.М. та Шевчук О.А.  відвідали 21-22 жовтня 2017 р. чарівне місто Львів.

Екскурсійною програмою були:

  Золочівський замок –  замок, пам'ятка історії і культури національного значення, який входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини».

                                       

                                      

  Підгорецький замок – пам'ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко, є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

                                      

                                      

  Прогулянка вулицями Львова

                                      

                                                      

                                       

 Шевченківський гай – Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького розташований на лісистих горбах Львівського плато, у північно-східній частині міста, в місцевості Кайзервальд, на території ландшафтного парку «Знесіння». Неподалік  від парку «Високий Замок».

                                       

 Експозиція музею налічує 124 пам'ятки архітектури, котрі об'єднані в 54 садиби. Основним експонатом розділу «Лемківщина» є селянське обійстя з закарпатського села Забрідь - це «довга хата» з супутніми господарськими будівлями: шпихліром з пивницею, курником та криницею.

                                       

                                       

 Серед експонатів, які репрезентують Буковину, є: садиба початку XX століття з с. Бережонка.

                                      

 Поїздка була сповнена незабутніх вражень та неповторних емоцій. Рекомендуємо всім відвідати Львів!!! Ми із задоволенням приєднаємося.