Традиційні технології та креативність молодих

   «Традиційні технології та креативність молодих» - під такою назвою студенти четвертого курсу спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів» провели майстер-клас із виробництва борошняних кондитерських виробів для своїх молодших товаришів.
    До уваги студентів перших та других курсів даної спеціальності були представлені цікаві розповіді про приготування пряників ручної роботи, французького десерту Крокенбуш, приготування дзеркальної глазурі. Розповіді виступаючих супроводжувались яскравими презентаціями, відеофільмами і, звичайно, майстер-класом.

                                       

                                       
   Студенти Майданська Аня та Мізик Ульяна продемонстрували техніку розпису пряників і перетворили їх на прекрасні святкові смаколики. Тимінський Олександр і Назаренко Олександр сформували чудовий торт із заварних тістечок, прикрашений карамельною ниткою – Крокенбуш, який за формою і зовнішнім виглядом нагадав святкову ялинку, а також продемонстрували техніку оформлення торту дзеркальною глазур'ю.

                             

                                                           

                                       

  
  Найцікавішим моментом для студентів та гостей заходу було створення власноруч своїх перших «кондитерських шедеврів». Кожен мав змогу розписати пряник, начинити заварне тістечко кремом та оформити його за власним бажанням. Байдужим не залишився ніхто.

                                      

                                      


   Всі учасники майстер - класу отримали незабутні емоції, цікавий досвід і, звичайно ж, чарівний пряник ручної роботи, який вони зробили самі.
   Зміст і атмосфера проведеного заходу переконливо вказали студентам першого курсу, що професія техніка-технолога важлива, цікава, творча і вимагає постійного розвитку та самовдосконалення.
   Виховний захід відбувся за ініціативи викладачів технологічних дисциплін Павельчук Н.В., Федорової Т.О. та студентів випускної групи.