Торт на святах - голова!

     В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ під час декади технологів був  проведений конкурс «Його величність - торт»! В конкурсі приймали участь студенти третіх та четвертих курсів технологічного відділення.

      Відповідальними за конкурс були викладачі Твердохліб Н.Д. та Комендант О.В.

                                       

   Ведуча розпочала виступ з вислову «Торт на святах - голова!». Так, перефразувавши відомий вислів, можна коротко охарактеризувати наше ставлення до торту. Адже, якщо замислитися, то і справді, яке торжество або ювілей обходиться без цього кулінарного шедевра?

   Далі аудиторія разом з ведучими заглибилась в історію  походження тортів. Чимало курйозів і цікавих фактів пов'язано з тортами. Деякі з них навіть були зафіксовані і занесені в книгу Рекордів Гіннеса.

  Після цього учасники конкурсу представляли свої кулінарні шедеври, розповідали про сам процес приготування та його особливості.

                                       

                                       

                                       

                                       

                                       

  Журі у складі Коваль Тетяни Анатолівни, Нефедова Артема Ігоровича, Федорової Тетяни Олексіївни оцінювали роботи груп-учасників. Оцінювався: зовнішній вигляд виробу, оздоблення, проведення технологічних операцій під час приготування торту за представленими слайдами, презентація готового виробу та його смакові якості.

                                       

                                       

  Перше місце зайняла 631 група, друге – 641 група, третє – 031 група.

  Переможці конкурсу отримали солодкі призи.