Почесні грамоти

  День працівників харчової промисловості відзначається в Україні щорічно, у третю неділю жовтня. Харчова промисловість відіграє важливу роль у забезпеченні населення продовольчими товарами в усьому світі. Завдяки професіоналізму та щоденній кропіткій праці фахівців галузі, харчова промисловість України стала однією з провідних галузей економіки.

  З нагоди свята для всіх, хто працює у цій сфері та здійснює підготовку фахівців галузі, лунають найтепліші привітання та слова вдячності за сумлінну працю.

                                       

 Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня працівників харчової промисловості Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагороджено: директора коледжу харчової промисловості НУХТ Віктора Федоріва, заступника директора з навчальної роботи Тетяну Грібову, завідувача навчально-методичного кабінету Тетяну Коцулевську.

                                                    

  

  Бажаємо їм нових трудових здобутків, успіху, втілення нових цікавих ідей, надійних партнерів і колег!