Захист проектно-виробничої практики

   Ще одну сходинку переступили студенти 941групи Кам’янець-Полільського коледжу харчової промисловості НУХТ на шляху до майбутньої професії пройшовши проектно-виробничу практику на базі підприємств та організацій м.Кам’янця-Подільського, Хмельницької  і Чернівецької областей.

 Основна мета практики - підготовка до цілісного виконання функцій інженера-програміста і спеціаліста з інформаційних технологій. Під час цієї практики студенти виконували самостійно основні види роботи інженера-програміста.

                                      

 «Ми програмісти», - з гордістю можуть сказати студенти, оскільки на  цій практиці всі вони були задіяні до конкретної роботи по професії. Крім звичайного обслуговування комп’ютерної техніки студентам доручалися роботи, такі як: створення інформаційно-пошукових систем для бібліотеки, для соціального працівника сільської Ради, для виробника хлібобулочної продукції та пиріжків із начинкою «Українського кристалу»;  розробка сайтів, рекламних банерів, навчальних інтернет-курсів  з вивчення іноземної мови.

 Незалежно від різного рівня підготовки всім студентам були посильні  задачі, які вирішувалися безпосередньо на базі практики. До багатьох студентів приглянулися роботодавці, запропонували подальшу співпрацю. Найкраще зарекомендували себе Фурман Дмитро, Танасов Богдан, Івасишин Денис, Валашов Максим, Оліяр Олег, Степанишен Дмитро, Попов Максим, Москалюк Дмитро.

                                       

 Ми керівники практики можемо сказати впевнено, що наші студенти зацікавлені в професії, активні, творчі та відповідальні у відношенні до роботи спеціаліста з інформаційних технологій, а рівень сформованості професійно значущих вмінь та рівень професійної направленості майбутніх спеціалістів високий.