VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка

   10 жовтня 2017 року у м. Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди початку VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка.

   Ми вирішили наслідувати приклад і теж в нашому закладі урочисто відкрили конкурс. Відповідно до положення про конкурс у коледжі створено  оргкомітет, компетентне журі у складі: Залевської Н.С. – викладача української мови та літератури, Мисів О.Ю. – викладача української мови та літератури, Жуковської О.А. – викладача української мови та літератури.

                                      

  Ведучі, які цитували Шевченкові афоризми, відеофільм про великого Тараса – це все вдало поєднувалося і доповнювало врочистість заходу. Представник оргкомітету, Коваль Т.А. наголосила на престижності такого конкурсу, вказала, що подібні заходи сприяють підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

                                     

                                       

  Голова журі Залевська Н.С. розказала про особливості виконання завдань. Тож конкурс відкрито, роботу розпочато, чекаємо переможців, які представлятимуть наш заклад у подальших етапах.