Моя професія – моя гордість

    В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ традиційно на початку жовтня розпочинається декада циклової комісії технологічних дисциплін.

  Першими розпочали декаду відкритим виховним заходом «Моя професія – моя гордість» викладачі Ткач Лілія Вікторівна та Дмитренко Ольга Віталіївна. Метою заходу було ознайомити студентів-першокурсників  спеціальності «Виробництво харчової продукції» з майбутньою професією, кваліфікаційними характеристиками техніків-технологів у закладах громадського харчування, завданнями та обов’язками кухарів, кухарів-технологів, кондитерів-технологів.

  Студентам 011 та 012 груп розповіли про важливість правильного вибору професії, компетентний підхід професіонала своєї справи при виконанні поставлених завдань, естетичне виховання майбутнього кухаря, відповідальність, вміння експериментувати, креативно підходити до будь- яких рішень, індивідуально-психологічні якості та навички.

   Професія кухаря є вкрай важливою, адже харчування – одна з основних життєво необхідних умов існування людини.

   На відкритий виховний захід запросили колишніх випускників коледжу, а сьогодні – власників суші-бару «Азія» Павла Кульченка та Анастасію Карпову. Молоді люди із задоволенням розповіли про значення професії в житті людини з власного досвіду. Студенти із захопленням слухали Павла та Анастасію, адже розповідь була цікавою, насиченою, інтелектуальною. На заході обговорювались такі теми:

- тенденції сучасної кулінарії;

- сезонність страв у меню;

- використання локальних продуктів;

- компактність меню;

- переваги та недоліки напівфабрикатів;

- харчові концентрати на професійній кухні;

- ф’южн та переосмислення класичних рецептів;

- кухні народів світу;

- обладнання, його функції.

                                                        

   Власники суші-бару провели майстер-клас з приготування ролів і пригостили всіх присутніх на заході.

                                      

                                       

                                       

                                       

  По завершенні майстер-класу директор коледжу нагородив Павла та Анастасію почесними грамотами, а також відзначив і нагородив організаторів відкритого виховного заходу.