Єврофестиваль

  2017 рік оголошено роком євроінтеграції, роком сучасних ідей та сміливих рішень. Володіння іноземними мовами є обов’язковою та невід’ємною частиною цього процесу. Активно підтримуючи ідею багатомовності та долучаючись до програми святкування європейського дня мов в Україні, у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ було проведено відкриту виховну годину « Єврофестиваль «Мови без кордонів».

                                      

  Єврофестиваль спрямований на мотивацію студентської молоді вивчати різні мови, які допоможуть не тільки розширити свої горизонти і вільно спілкуватися з носіями мов, а й відкрити шлях до нових перспектив та пізнання культур.

                                       

 Студенти коледжу майстерно виконали різні музичні композиції. Зі сцени звучали: англійська, французька, іспанська, молдовська, сербська, італійська, румунська мови. Також глядачі у залі мали змогу насолодитись танцювальними номерами, такими як: хіп-хоп, контемп, вальс, іспанські мотиви.

                                     

                                      

                                      

                                      

  І, звичайно, фінал фестивалю,  український хіт – «Тобі, Україно, тобі!».

                                                               

  Захід залишив безліч позитивних вражень та емоцій.

  Директор коледжу відзначив талановитих студентів, учасників заходу та запропонував стипендіальній комісії врахувати це при нарахуванні стипендії.

                                                        

 Захід організувала викладач іноземної мови Жуковська О.А.