Давай товаришувати

  Непомітно пролітає вересень. Наші першокурсники вже познайомились з викладачами, одногрупниками, системою навчання. Залишилось освоїтись у гуртожитку. 

  З цією метою нещодавно відбувся  традиційний вечір знайомства з першим курсом  за участю мешканців гуртожитку, що має назву «Давай товаришувати». Цей вечір перетворився на феєричне свято, на якому відкрилися нові таланти та народилася студентська дружба, яка, надіємось, буде довговічною, справжньою.

                                       

  Студенти різних курсів із захопленням презентували підготовлену концертну програму, демонструючи свої вміння у вокальному, акторському та гумористичному жанрах. На святі панувала дружня атмосфера, яка згуртувала всіх.

  Студенти першого курсу, які у вересні влилися у колектив нашого гуртожитку, були особливо задоволені, передчуваючи яке цікаве дозвілля чекає на них, адже у них попереду роки навчання. Учасники святкування брали участь в конкурсах  «Кіт у мішку » та « Хто передме», виконували коломийки із життя студентів, проводили жартівливу вікторину. Урізноманітнювали свято вокальні номери. Було смішно і цікаво. 

                                       

                                       

                                       

                                       

Формування молодіжного колективу у гуртожитку - це кропітка і нелегка справа. Тож такі заходи сприяють єднанню, виробленню спільних інтересів, налагодженню стосунків, а також адаптації першокурсників у студентський колектив.