Зустріч з представником НУХТ

     Викладач НУХТ, доцент кафедри технологій хлібопекарських і кондитерських виробів, відвідала наш коледж. Крім роботи на заочному факультеті НУХТ у Кам’янці-Подільському Фалендиш Наталя Олексіївна побувала на заняттях, поспілкувалась із студентами, провела агітаційну роботу. Зокрема, відвідала лабораторне заняття у 641 групі по випіканню борошняних кондитерських виробів (викладачі Павельчук Н.В.,Федорова Т.О.).

                                       

                                       

   Студенти працювали старанно і самовіддано, про що свідчать вироби. Гостя відзначила гарну підготовку майбутніх технологів, а також відповідність сучасним нормам наших лабораторій.

                                       

                                      

  Представник університету розповіла студентам про структуру навчального закладу, умови вступу до НУХТ, особливості тестування, умови і перспективи підвищення кваліфікаційного рівня, можливості працевлаштування за фахом.

  Зокрема, Фалендиш Н.О. акцентувала на потребі кваліфікованих технологів для народного господарства нашої держави і за кордоном.

  Після закінчення заняття Наталя Олексіївна поспілкувалася із нашими студентами, запитала про плани на майбутнє, адже це випускна група, розповіла про переваги вступу до базового університету.

  Було поставлено багато запитань, отримано компетентні відповіді. Склалося враження, що студенти комплексують не стільки перед навчанням в університеті, а скоріше перед великим містом. Але і ці комплекси, думаємо, буде подолано,  адже деякі студенти цієї групи проходили практику у Києві.

 Новий завідувач інформаційно-технологічного відділення Сороковський В.І. наголосив, що коледж і університет – єдиний комплекс і наша спільна праця дає можливість для успіху.