Вистава «За двома зайцями»

    Студенти першого курсу відвідали виставу «За двома зайцями» презентовану Хмельницьким театром імені Михайла Старицького.

        Михайло Старицький – найяскравіший представник театру корифеїв, а вистава «За двома зайцями» – перлина його творчості. Це твори на яких виховуються цілі покоління студентів. Тому ми не оминули цієї події.

                                      

                                       

     Куратори 911, 811, 411, 611, 012 груп Белінська Л.М., Орлицька О.О., Цинчик В.В., Павельчук Н.В., Ткач Л.В. разом із заступником директора із виховної роботи Коваль Т.А. провели виховну роботу, з метою культурно-просвітницького і мистецького напрямку щодо всебічного розвитку студентів, із залученням до творчих тенденцій української культури.

     Майстерна гра акторів, яскраві декорації, музика, освітлення – все це разом створювало неперевершене відчуття дотику до прекрасного.

      Студенти та й викладачі із захопленням сприймали комічні сцени, разом переживали з героями.

                                      

                                      

     Враховуючи контингент глядачів, (дітей із сіл  та малих провінційних містечок) можна сказати, що така подія для них була дуже важливою. Адже театр, різновид культури, як і література, живопис мають неабиякий емоційний вплив на людину, вивищують її в плані виховання.