Флешмоб "Ми за мир"

      21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Гаслом цього дня є глобальне припинення вогню і відмова від насильства.

   Сьогодні, коли Україна змушена боронити свої кордони та виборювати своє право на незалежність, поняття «мир» стало особливо актуальним. Тому громадяни нашої держави ставляться з глибокою пошаною до цього дня, який дарує надію і віру у світле майбутнє нашої Батьківщини!

   До Дня миру студенти коледжу організували кілька заходів: майстер-клас, танцювальний флешмоб, виступ рок-гурту, долучились до акції «Ланцюг миру»

                                       

    Тож з ініціативи студентської ради було проведено флешмоб «Ми за мир». Ансамбль «Феєрія денс» презентував калейдоскоп танцювальних номерів, а рок гурт «ТАКДеН» – кілька музичних композицій. Учасники гурту весело і драйвово розпалювали студентський гурт, дарували знайомі і незнайомі мелодії. І, зрозуміло, усі з нетерпінням чекали виступу танцюристів, які вже вкотре дарують своє мистецтво.

                                      

                                      

                                      

                                     

                                     

   Такі акції дають надію та віру в те, що мир в Україну обов’язково повернеться і все у нас буде добре. Головне – об’єднати зусилля і бути наполегливими у досягненні мети.