Голуб миру

   Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який у цьому році відбувається під темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

                             

  Враховуючи актуальність теми, її освітню та соціальну спрямованість, студентство коледжу підтримало Всеукраїнську кампанію «Голуб миру». А розпочали із майстер-класу – виготовляли фігурки голубів, адже голуб – це символ миру.

   Наша містянка, Марія Арнаут, з радістю погодилась нам у цьому допомогти. Вона розповіла, що її хобі – «handmade». Почала займатись цим, коли народилася донька. Хотілось виготовити для своєї улюблениці щось незвичайне: заколки для волосся, іграшки, прикраси тощо. Згодом з’явились і інші вироби. Тож сьогодні Марія презентувала нам, так званого, «об’ємного голуба». Цікаво те, що не лише дівчата, а й хлопці з 311 і 811 груп із захопленням вирізали, клеїли, прилаштовували різні елементи. Хтось взяв фігурку із собою на згадку, а хтось залишив аби прикрасити аудиторію чи фойє.

                             

                              

                             

  Тож сподіваємося, що такий  захід не був пересічним, а залишив слід у молодих душах: вони стали добрішими і людянішими, красивішими у своїх діях та вчинках.