Першовересень

   Першовересень розпочався для нас уже сьогодні. Адже першокурсників потрібно познайомити з коледжем, з кураторами.. Тому організаційні збори, які провели завідувачі відділень, мали на меті донести до кожного студента, батька чи мати, усі моменти: щодо нарахування стипендій, щодо правил відвідування, поведінки, співпраці з куратором, зрештою, просто познайомитись з новими друзями, з аудиторіями, з навчальним закладом. Тож маємо нових кураторів, нових першокурсників. Бажаємо успіхів, нових звершень і сил дерзати знання і пізнавати нове!

   Маю впевненість, що ми на правильному шляху, бо, як говорить народна мудрість, хто йде, той успішно долає перешкоди.

 

Заступник директора

з виховної роботи  Коваль Т.А.

 

  Приступили до роботи. Розпочали зі знайомства з групами нового набору. Очі, які світяться і в них бачиш вогонь і жагу до всього нового надихають. Хочеться ще більше працювати. Бажаю тільки перемоги і гарних емоцій. З святом усіх освітян і студентів!

Завідувач інформаційно-технологічного

відділення Сороковський В.І.

 

  Перший дзвоник, перший крок до коледжу. Таке не забувається. Для першокурсників це, звичайно, хвилюючий момент. Але й ми усі переживаємо трепет душі. З найкращими вітаннями звертаємось до викладацького складу Бажаю здоров’я і сил, а студентам натхнення.

 

Завідувач відділення харчових

технологій Нефедов А.І.

 

   Щоб заклад був конкурентоспроможним, необхідно завжди тримати руку на пульсі часу і думати про те, чого потребує сучасна молодь. Тож уже сьогодні розпочали роботу з кураторами груп нового набору і, власне, з групами. Бачимо однодумців, людей творчих, з вогником у серці. Усіх вітаю з Першовереснем!

Завідувач інженерно-економічного

відділення Марисик В.І.