В рамках професійної підготовки

   13.06.2017 в лабораторії технології хліба проведено цікаве заняття для студентів другого курсу спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів».

    

   Згідно програми навчальної практики студенти вивчали процеси формування і випікання хлібобулочних виробів.

   На практичне заняття було запрошено випускницю коледжу та Національного університету харчових технологій, технолога ТОВ «Селена ЛТД» Аліну Бабій, яка провела майстер-клас з формування хлібобулочних виробів та оздоблювального декору з тіста. Було продемонстровано техніку формування плетінок, калачів, батонів та булочок.

 

  Студенти уважно стежили за кожним рухом технолога, намагались самостійно сформувати вироби і на завершення поділились своїми враженнями: «Для першого разу, звісно, вироби вийшли неідеальні, але ми розуміємо, що справжній досвід і майстерність приходять з часом. Випечені хліби, калачі, батони, плетінки, булочки, круасани вийшли просто неймовірні -  рум´яні, пухкі, духмяні. Всі з задоволенням скуштували свої вироби і пригостили інших. Ми з нетерпінням чекаємо нових практичних занять, адже вони допоможуть нам набути практичних навичок і оцінити важливість  майбутньої професії».

    Заняття провела викладач циклової комісії технологічних дисциплін Павельчук Н.В.