Історія моєї родини, історія мого села - це історія моєї Батьківщини

  10.05.2017  в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ в рамках декади циклової комісії суспільних дисциплін проведена конференція «Дослідницька робота студентства «Історія моєї родини, історія мого села - це історія моєї Батьківщини», в якій прийняли участь студенти 311,911,931,411 груп.

                                  

  Завданням підготовки і проведення конференції є усвідомлення історії та культури незалежної України, її місця в світовій цивілізації. Поставлено акцент на дорогі  нам поняття : «Батьківщина», «Національна гідність». Святе відчуття батьківського дому і рідної землі починається насамперед з рідного краю, свого села чи міста, вулиці, своєї домівки, де людина народилась і виросла, де пройшло її дитинство.

  Студенткою 311 групи Нагурною Інессою була висвітлена історія села Летава.  Студентка підготувала презентацію, в якій детально висвітлила історію свого села.

                                  

  Історію розвитку села Привороття розкрив  студент 911 групи Сплавський Артур. Розповідь відкрила факти про нелегку долю жителів цього села.

                                                   

  Студент Костинюк Владислав розповів про історію своєї родини. Підготував розповідь про нелегку долю свого прадіда і прабабусі. Цікаві моменти  розповіді сподобалися студентам.

                                  

  Змістовним та цікавим  був виступ студентки 311 групи Баркевич Іванни, яка презентувала історію села Довжок, який складався з загальних відомостей про село, історичні довідки, короткі документальні факти та літопис села.