Агітація

  4.05.2017 року викладачі ЦК фізико-математичних дисциплін (Т.В. Чаплигіна, С.М. Килимник, Л.В. Мельник та Н.В. Дудіна) здійснили подорож дорогами Хмельниччини та Тернопільщини з метою профорієнтації.

                                    

  

                                       

  Колеги відвідали школи І-ІІ ст. та І-ІІІ ст. у багатьох населених пунктах (Вигода, Кудринці, Боришківці, Михалівка, Шупарка тощо), де розповіли школярам  (майбутнім абітурієнтам) про переваги Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ  в порівнянні з іншими  навчальними закладами міста (власний стадіон; їдальня; гуртожиток; вільний Wi-Fi; потужна матеріально-технічна база; посилене студентське самоврядування; відкриті та демократичні стосунки між викладачами  та студентами; унікальний експеримент з впровадження системи відвідування  та бонусної  системи  заохочення студентів; подорожі Україною та за її межами тощо).

                                  

                                  

                                  

                                  

                                  

                                 

  Також майбутнім абітурієнтам було пояснено умови подачі документів та складання  вступних іспитів. Справжній інтерес до коледжу та студентського життя викликав  візит  викладачів. 

                                                 

                                  

                                                  Чекаємо дівчат та юнаків до нас! Ласкаво просимо!