Птахокомбінат

    За сприяння керівництва коледжу для налагодження зв’язків із промисловістю та ефективного працевлаштування студентів все більше залучаються підприємства та організації, які потребують фахівців.

    Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ для ознайомлення з організацією виробничих процесів та можливостями впровадження у навчальний процес практичних занять на виробництві викладач комісії механічних дисциплін Марисик В.І.  провів урок-екскурсію з дисципліни «Теоретичні основи холодильної техніки» для студентів 2 курсу спеціальності 142  Енергетичне машинобудування на підприємстві ТзОВ Кам’янець-Подільський птахокомбінат.

                                  

                                  

  Під час заняття головний інженер Качур Сергій Михайлович наочно ознайомив студентів з роботою та експлуатацією холодильно-компресорних агрегатів морозильного цеху, морозильної камери та камери охолодження напівфабрикатів ковбасних виробів.

                                  

                                  

                                  

   Після вивчення виробництва головний інженер Качур С.М. відповів на усі запитання зацікавлених студентів та познайомив з можливостями проходження практики.