Підсумкова конференція

   21-24.04.17 в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ проведена підсумкова конференція, яка традиційно відбувається як заліковий захід з дисципліни «Технологія галузі» для студентів третього курсу спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв».

                                  

  На конференцію студенти підготували виступи з презентацією натурних зразків харчової продукції. Всі виступаючі забезпечили свій виступ відеофільмами та презентаціями з конкретних тем програми. Найяскравіші виступи можна окремо відзначити, а саме:

«Технологія виробництва ряжанки»

-  Іван Бабелюх,

«Технологія чаю»

-  Дмитро Пасічник,

«Технологія виробництва морозива»

-  Валентин Сьомаш,

«Особливості проведення технологічних операцій первинної обробки какао-бобів»

-  Максим Селюгін,

«Технологія виробництва соку яблучного»

-  Владислав Касаткін,

«Характеристика процесів подрібнення м’ясного напівфабрикату у виробництві сосисок»

-  Андрій Кушнір.

                                                  

                                                  

    Тематика доповідей узгоджена попередньо і дослідницька робота з їх підготовки тривала впродовж семестру. Студенти з зацікавленням відносяться до розробки запропонованих тем, адже є можливість детально вивчити особливості технологічного процесу виробництва харчових продуктів, а також формуються навички до наукової роботи і накопичується база інформації для виконання курсових та дипломних проектів. Всі перераховані фактори є важливим етапом для підготовки кваліфікованих фахівців, що відповідають сучасним вимогам.

  На конференції був присутній директор коледжу к.т.н. Федорів Віктор Михайлович та члени циклової комісії механічних дисциплін.

   Захід організувала і провела завідуюча механічним відділенням Наталія Попович.

   Після закінчення конференції традиційні фото на пам’ять.