Нібулон

   За сприяння керівництва коледжу для налагодження зв’язків із промисловістю та ефективного працевлаштування студентів все більше залучаються підприємства та організації, які потребують фахівців із харчових технологій. Сьогодні попит на технологів спостерігається на харчових та переробних підприємствах різної потужності.

                                  

                                  

   Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ для ознайомлення з організацією виробничих процесів та можливостями впровадження у навчальний процес лабораторних занять на виробництві викладач комісії технологічних дисциплін Федорова Т.О. провела урок-екскурсію з дисципліни «Технологія зберігання та переробки зерна» для студентів 2 курсу спеціальності 5.05170104 «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» на провідному підприємстві країни по зберіганню зерна  ТОВ СП «Нібулон»

                                  

                                  

  Під час заняття начальник виробничої лабораторії Ганна Пержинська наочно ознайомила студентів із основними технологічними особливостями доставки, складування та зберігання зернопродуктів. Студенти мали нагоду детально познайомитися з роботою лабораторії, провести окремі аналізи якості зерна.

                                  

           

  Після вивчення виробництва головний інженер Анатолій Гончарук відповів на усі запитання зацікавлених студентів та познайомив з можливостями проходження технологічної практики.