Кам’янець – активний! Кам’янець – спортивний!

    Традиційно у кінці квітня вмісті проходить відкриття туристичного сезону. Цього року презентація міста проходила під лозунгом «Кам’янець – активний! Кам’янець – спортивний!».Пропаганда активного,здорового способу життя має змінити відношення людини до самої себе і навколишнього світу.

   Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ 22 квітня взяли участь у встановленні рекорду України «Найбільша кількість людей, що стрибають на скакалках одночасно». Одна тисяча п’ятсот учасників протягом однієї хвилини стрибали на скакалках. Спортивний азарт, суперництво, завзяття – і ведучий оголошує, що рекорд України встановлено. Над стадіоном пролунали радісні вигуки і привітання. Усім учасникам рекорду роздали сертифікати і запропонували взяти участь, у масовому забігу «Кам’янець спортивний!».

                                 

                                                  

   23 квітня студенти коледжу також були учасниками заходу «Найбільша кількість людей, які одночасно займаються йогою».

  

   Позитивні емоції, гарний настрій учасникам масових заходів подарували марафон спортивних танців і танцювальний майстер-клас від керівника творчого об’єднання «RUMBERO’S ART-GROUP» Амадора Лопеса.

  Бути активним,бути спортивним – це означає бути здоровим, успішним, творчим.