КВК

   Як показує багаторічний досвід, позакласні заходи з біології досить різноманітні, але, мабуть, найпопулярнішою і універсальною формою проведення є аналог телевізійної гри КВН. Так в рамках проведення декади хімічних дисциплін  в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулися змагання студентів 012 та 611 груп  в грі КВН під назвою : «Люби природу у собі, а не себе в природі».

                                  

  Метою даного заходу було: удосконалювати розумові здібності, розвивати уяву, фантазію, спостережливість, увагу, логічне мислення та уміння робити відповідні висновки і узагальнення; сприяти природоохоронній діяльності та екологічному вихованню. 

                                  


  У процесi проведення КВК команди: «Дельфін» (012 група) та «Буйвол» (611 група) вирiшували цiлий комплекс завдань: творчо мислили, здобували знання, швидко орiєнтувалися в навколишнiй обстановці, знаходили правильну вiдповідь i давали її в дотепнiй формi, оскільки гра КВК за своїм змiстом i розважальною формою дуже близька їхнім iнтересам. 

                                  

                                 

                                  
   Різноманітні конкурси оцінювало журi враховуючи  цікавість сюжету виступу,  майстернiсть і, звичайно рiвень біологічних знань.

  Переможцями  гри стала команда 012 групи « Дельфін».