Форум

  В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ в рамках декади циклової комісії економічних дисциплін 21 березня викладачами  к.е.н. Толстопятовою Д.Г. та Шевчуком А.М. проведений економічний форум «Актуальні економічні питання в Україні».

                                  

  Такий захід вже став традиційним. В ньому беруть участь студенти випускних груп економічного відділення і в дружній, невимушеній атмосфері спілкуються з актуальних економічних питань.

                                  

  Студенти, учасники форуму  у дружніх дебатах представили надзвичайно цікаві доповіді, що стосувалися низки проблемних питань соціально-економічного розвитку, зокрема, тематика наукових розвідок охоплювала різні аспекти міжнародного маркетингу, менеджменту підприємства, інноваційного розвитку бізнесу, державного регулювання економіки, подолання деструктивних явищ в національному господарстві (тіньової економіки, корупції), податкового планування та навантаження бізнесу тощо.

                                  

                                  

                                  

                                  

  Про актуальність тем, які були піднятті на обговорення молодими науковцями, свідчила жвава дискусія між учасниками форуму та доповідачами.

                                  

  Студенти та керівники залишилися задоволені рівнем проведення наукового заходу.