Відкритий урок з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку»

  Викладачем економічних дисциплін Бурденюк С.В. в 331 групі було проведено відкритий урок з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» на тему «Автоматизація обліку готової продукції».

                                  

  Вивчення бухгалтерської програми 1С:Підприємство 8.2 є важливим для майбутніх фахівців, оскільки засвоївши універсальні можливості програми, можна оволодіти «мовою бізнесу», зекономити час, зручно і легко працювати, швидко знайти математичні помилки, автоматизувати різні розділи обліку, стати затребуваним спеціалістом в сучасних умовах господарювання.

                                  

                                  

  Захоплення у студентів викликало опитування «Оцінка експертів» у  формі ділової гри, де студенти працювали по групам в трьох відділах: бухгалтерія, відділ проектування та документації, відділ програмування.

                                  

 Для пояснення нового матеріалу викладач обрала словесні, демонстраційні та пошукові методи, а ось форми були різноманітні: евристична бесіда, використання презентації,  демонстрація вирішення практичних задач  в прикладній бухгалтерській  програмі 1С: Підприємство 8.2.

                                  

 Студенти відчули себе на автоматизованому робочому місці, в виробничому середовищі, оскільки вони вивчили синтетичний і аналітичний облік, автоматичне формування бухгалтерських проводок, отримання необхідних звітів, можливість автоматичного друку документів.

                                 

  Вдалим доповненням до заняття був перегляд  фрагментів навчального відео – уроку.

                                  

  В цілому, урок справляв враження сучасної ділової гри, на якому студенти відчули себе у ролі експерта, бухгалтера, податківця в сучасному інформаційному середовищі.