Ярмарка

       Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір майбутньої професії і шляхів її здобуття дуже важлива і відповідальна справа.

        Гарний садівник думає про майбутній врожай ще з осені. Так і навчальні заклади: надають інформацію про умови вступу, навчання, виховання під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

     Ярмарки професій створюють для цього гарні умови. Кам’янець – Подільський коледж харчової промисловості НУХТ був запрошений взяти участь у Ярмарку професій організований Дунаєвецьким центром зайнятості  з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій.

                                       

    Представники нашого закладу за довго до початку самого заходу відвідали Дунаєвецьку ЗОШ № 2 і № 3, де мали змогу поспілкуватись безпосередньо з учнями дев’ятикласниками і розмістити інформацію про наш навчальний заклад на дошці оголошень.

                                       

                                       

   Ярмаркову залу наповнили учні 9-11 класів, а також їхні вчителі. Кожен з них мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходив жваво. Ми презентували наш відеоролик і ознайомили школярів з особливостями, з спеціальностями, з розміром стипендії, з умовами навчання,   унікальністю нашого навчального закладу. Свій виступ викладач Бурденюк С.В. закінчила словами: «Якщо ви бажаєте отримати гарну,  престижну, якісну освіту, тоді Вам до нас!».

                                      

                                     

        Ми раді були бачити біля нашої виставки так багато активної молоді і впевнені, що ця зустріч стане початком тривалого і приємного спілкування.

         А от хто що придбав на цьому ярмарку – стане зрозумілим під час вступного періоду, який очікує і на майбутніх абітурієнтів, і на наш навчальний заклад влітку наступного року. Гаряча буде пора…

 

Розширення професійних компетенцій

  Розширення професійних компетенцій  студентів спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів» викладачі циклової комісії  технологічних дисциплін  забезпечують шляхом максимального наближення навчального процесу до умов виробництва.

  Для студентів 631 групи було організовано заняття на харчових підприємствах міста Хмельницький.

 Викладач Федорова Т.О. провела заняття з дисципліни «Технологія макаронних виробів»  на Хмельницькій макаронній фабриці. Студенти ознайомились з асортиментом продукції, особливостями технологічного процесу, сучасним обладнанням та роботою лабораторії.

  

 Викладач Павельчук Н.В.  провела заняття з дисципліни «Технологія хлібопекарських виробів» на ТОВ «ТД «Хмельницькхліб». На виробництві студенти детально ознайомились з різними технологіями приготування пшеничного тіста та обладнанням тістоприготувального відділення.

                                        

                                       

                                       

 

 Одержані знання студенти 631 групи успішно застосували на відкритому занятті  з дисципліни «Технологія хлібопекарських виробів». Студенти провели аналіз технологій і апаратурних схем приготування пшеничного тіста, вказали їх переваги, недоліки  і доцільність використання, а також запропонували варіанти технічного переоснащення тістоприготувального відділення ТОВ «ТД «Хмельницькхліб».

                                      

                                      

Зустріч

  В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулась зустріч з представником  Національного університету харчових технологій та студентами інженерно-економічного відділення.

                                      

  Нагавичко Т.О. завітала у коледж з профорієнтаційною  роботою.  Тетяна Олександрівна зустрілася зі студентами 731, 831 і 331 груп, провела агітаційну роботу: розповіла студентам про структуру навчального закладу, умови вступу до НУХТ, особливості тестування, умови і перспективи підвищення кваліфікаційного рівня, можливості працевлаштування за фахом.

                                                     

 Зустріч видалася змістовною і була корисною для всіх учасників.

Ярмарка професій 2017

      Осінь щедра не лише своїми природніми дарами, а й талантами і ярмарками професій.

      Ось і вчора відбулася ярмарка професій у Кам’янець-Подільському національному університеті ім. І.Огієнка.

                                      

                                      

    Ми не лише представляли рекламну продукцію, а й зацікавлювали потенційних абітурієнтів майстер-класами. Для учнів НВК №13 наші студенти продемонстрували майстер-клас із складання серветок (викладач Твердохліб Н.Д. та студенти 041, 042 груп); майстер-клас із прикрашання імбирного печива різними техніками і різними кондитерськими засобами (викладачі Федорова Т.О., Павельчук Н.В. та студенти 641 групи) і на останок – майстер-клас із розпису тарілок різними соусами і елементами декору (викладач Нефедова Г.М. та студенти 041 групи).

                                     

                                     

                                    

                                    

                                    

    Учні мали змогу переглянути презентацію, долучитися до різних видів робіт, ознайомитись з рекламною продукцією.

                                   

Львів

  Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ з викладачами циклової комісії інформаційних технологій Городинською Л.М. та Шевчук О.А.  відвідали 21-22 жовтня 2017 р. чарівне місто Львів.

Екскурсійною програмою були:

  Золочівський замок –  замок, пам'ятка історії і культури національного значення, який входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини».

                                       

                                      

  Підгорецький замок – пам'ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко, є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

                                      

                                      

  Прогулянка вулицями Львова

                                      

                                                      

                                       

 Шевченківський гай – Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького розташований на лісистих горбах Львівського плато, у північно-східній частині міста, в місцевості Кайзервальд, на території ландшафтного парку «Знесіння». Неподалік  від парку «Високий Замок».

                                       

 Експозиція музею налічує 124 пам'ятки архітектури, котрі об'єднані в 54 садиби. Основним експонатом розділу «Лемківщина» є селянське обійстя з закарпатського села Забрідь - це «довга хата» з супутніми господарськими будівлями: шпихліром з пивницею, курником та криницею.

                                       

                                       

 Серед експонатів, які репрезентують Буковину, є: садиба початку XX століття з с. Бережонка.

                                      

 Поїздка була сповнена незабутніх вражень та неповторних емоцій. Рекомендуємо всім відвідати Львів!!! Ми із задоволенням приєднаємося.