Вистава «За двома зайцями»

    Студенти першого курсу відвідали виставу «За двома зайцями» презентовану Хмельницьким театром імені Михайла Старицького.

        Михайло Старицький – найяскравіший представник театру корифеїв, а вистава «За двома зайцями» – перлина його творчості. Це твори на яких виховуються цілі покоління студентів. Тому ми не оминули цієї події.

                                      

                                       

     Куратори 911, 811, 411, 611, 012 груп Белінська Л.М., Орлицька О.О., Цинчик В.В., Павельчук Н.В., Ткач Л.В. разом із заступником директора із виховної роботи Коваль Т.А. провели виховну роботу, з метою культурно-просвітницького і мистецького напрямку щодо всебічного розвитку студентів, із залученням до творчих тенденцій української культури.

     Майстерна гра акторів, яскраві декорації, музика, освітлення – все це разом створювало неперевершене відчуття дотику до прекрасного.

      Студенти та й викладачі із захопленням сприймали комічні сцени, разом переживали з героями.

                                      

                                      

     Враховуючи контингент глядачів, (дітей із сіл  та малих провінційних містечок) можна сказати, що така подія для них була дуже важливою. Адже театр, різновид культури, як і література, живопис мають неабиякий емоційний вплив на людину, вивищують її в плані виховання.

Ланцюг миру 2017

   21 вересня 2017 року студентська молодь Кам’янця-Подільського об’єдналась у живий ланцюг миру. Участь у патріотичній акції взяли і студенти та викладачі нашого коледжу. Саме в цей день у світі відзначається Міжнародний день миру (International Day of Peace). Згідно з резолюцією Генасамблеї ООН, у цей день на планеті ворогуючі сторони повинні припинити військові дії та відмовитись від насильства. Щороку цей день присвячений певній темі. У різні роки він проходив під гаслами: «Права людини і підтримка миру»,  «Молодь за мир і розвиток», «Мир і демократія: вислови свою думку», «Освіта в дусі миру».

                                      

   Темою цього року є «Разом на благо миру: повага, безпека і гідність для всіх». Юнаки та дівчата з жовто-блакитними прапорами, стрічками, плакатами, кульками вишикувались вздовж головної вулиці міста, проспекту Грушевського, і всі, хто в’їжджав чи виїжджав з міста в цей день, могли долучитись до акції. Водії і пасажири транспортних засобів бурхливо реагували на учасників акції, підтримуючи їх сигналами, вітаючи та махаючи їм у відповідь.

                                      

                                                     

                                       

  Своєю участю у цьому заході молодь міста продемонструвала прагнення жити у мирній та процвітаючій країні.

                                       

Голуб миру

   Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який у цьому році відбувається під темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

                             

  Враховуючи актуальність теми, її освітню та соціальну спрямованість, студентство коледжу підтримало Всеукраїнську кампанію «Голуб миру». А розпочали із майстер-класу – виготовляли фігурки голубів, адже голуб – це символ миру.

   Наша містянка, Марія Арнаут, з радістю погодилась нам у цьому допомогти. Вона розповіла, що її хобі – «handmade». Почала займатись цим, коли народилася донька. Хотілось виготовити для своєї улюблениці щось незвичайне: заколки для волосся, іграшки, прикраси тощо. Згодом з’явились і інші вироби. Тож сьогодні Марія презентувала нам, так званого, «об’ємного голуба». Цікаво те, що не лише дівчата, а й хлопці з 311 і 811 груп із захопленням вирізали, клеїли, прилаштовували різні елементи. Хтось взяв фігурку із собою на згадку, а хтось залишив аби прикрасити аудиторію чи фойє.

                             

                              

                             

  Тож сподіваємося, що такий  захід не був пересічним, а залишив слід у молодих душах: вони стали добрішими і людянішими, красивішими у своїх діях та вчинках.

                             

                             

 

 

Флешмоб "Ми за мир"

      21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Гаслом цього дня є глобальне припинення вогню і відмова від насильства.

   Сьогодні, коли Україна змушена боронити свої кордони та виборювати своє право на незалежність, поняття «мир» стало особливо актуальним. Тому громадяни нашої держави ставляться з глибокою пошаною до цього дня, який дарує надію і віру у світле майбутнє нашої Батьківщини!

   До Дня миру студенти коледжу організували кілька заходів: майстер-клас, танцювальний флешмоб, виступ рок-гурту, долучились до акції «Ланцюг миру»

                                       

    Тож з ініціативи студентської ради було проведено флешмоб «Ми за мир». Ансамбль «Феєрія денс» презентував калейдоскоп танцювальних номерів, а рок гурт «ТАКДеН» – кілька музичних композицій. Учасники гурту весело і драйвово розпалювали студентський гурт, дарували знайомі і незнайомі мелодії. І, зрозуміло, усі з нетерпінням чекали виступу танцюристів, які вже вкотре дарують своє мистецтво.

                                      

                                      

                                      

                                     

                                     

   Такі акції дають надію та віру в те, що мир в Україну обов’язково повернеться і все у нас буде добре. Головне – об’єднати зусилля і бути наполегливими у досягненні мети.

                                       

 

Я студент туристичного міста 2017

   Відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики відповідно до розпорядження міського голови проводить культурно-освітню акцію «Я студент туристичного міста» з метою ознайомлення першокурсників з історією міста та виховання в них бережливого ставлення до історичної спадщини.

                                       

                                       

                                       

  І наші першокурсники долучилися до цієї акції, а також провели цікаво і змістовно час. Захоплива розповідь екскурсовода відкрила для нас не лише історичні пам’ятки та події, а й персоналії, що жили і працювали у нашому місті.