Хліб народів світу

  В рамках декади циклової комісії технологічних дисциплін викладачами Павельчук Н.В. та Федоровою Т.О. було проведено цікаву виховну годину «Хліб народів світу».

                                  

 Студенти 631 групи спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» познайомили присутніх на виховному заході з різними видами  хліба, адже кожен студент готував доповідь про хліб однієї з країн світу.

                                  

                                  

                                  

                                  

 Завдяки цьому всі мали змогу здійснити віртуальну подорож країнами Сходу, Європи, Америки. Студенти розповідали про значення хліба у культурі різних народів світу.

 Як кожне свято виховна година проходила з хлібом-сіллю на столі та зразками різних видів хліба. Деякі вироби студенти виготовили власноруч, вивчивши способи їх приготування та рецептуру, чим збагатили свої теоретичні та практичні знання, які можуть знадобитись у професійному майбутньому.

                                 

 На закінчення всі скуштували представлені вироби і зробили висновок, що наш український хліб – найкращий.

                                     

 

Нас об’єднала родинна страва

  В рамках декади циклової комісії технологічних дисциплін було проведено виховний захід «Нас об’єднала родинна страва». Метою проведення було об’єднати різні покоління родини за допомогою приготування родинних страв, відтворити традиції стародавніх та познайомитись із сучасними стравами.

  В заході прийняли участь 6 родин: студенти 042 групи Бежинар Руслана із мамою Людмилою Михайлівною готували піцу і рис з овочами; Білик Юля з сестрою Марічкою – струдель родинний; Павлюк Ліля з мамою Тетяною Валеріївною та батьком Дмитром Володимировичем готували бешбармак. Студент 041 групи Натальський Андрій з хрещеною мамою Оленою Віталіївною готували деруни селянські. Студент 032 групи Гетьман Ілля з сестрою Тетяною – салат «Гетьман».

                                  

                                     

                           

Родини готували страви, що найбільше смакують їх рідним, презентували і люб’язно поділилися рецептами страв.

                                 

                                  

                                 

 Свято родинної страви проходило в теплій, дружній атмосфері. Під час свята звучали пісні, гуморески, жарти. 

                                  

 Нефедова Г.М. подякувала батькам і всім присутнім за участь в проведенні свята. 

 Сподіваємось, що проведення такого свята стане доброю традицією в нашому закладі, адже такі зустрічі дають можливість не тільки обмінятися рецептами з приготування різних страв, а також передавати з покоління в покоління сімейні традиції українського народу.

 

Моя професія – технік-технолог 2016

 Традиційно щороку, напередодні Дня працівників харчової промисловості комісія технологічних дисциплін проводить декаду комісії.

  Розпочалася декада виховною годиною «Моя професія – технік-технолог», яку провела викладач Присяжна О.Л. для студентів-першокурсників спеціальності «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів».

                                  

 Метою заходу є ознайомлення студентів-першокурсників з обраною спеціальністю, виховання почуття співпраці, організованості, інтересу до навчання, формування більш глибокого розуміння майбутньої спеціальності, її суспільного знання.

  Захід супроводжувався презентаціями, демонстрацією відеофільмів.

                                  

  Сюрпризом для першокурсників стала посвята в хлібопекарі.

                                  

Конференція «За підсумками технологічної практики»

  В комісії технологічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ під час проходження декади технолога 12 жовтня проведена конференція «За підсумками технологічної практики».

 Розпочала виступ завідуюча технологічним відділенням, к.т.н. Веселовська Т.Я., яка розповіла, що практичне навчання студентів  є важливою складовою навчально-виховного процесу і мета його – закріпити і поглибити знання, отримані в процесі теоретичної підготовки, сформувати у студентів необхідні уміння і навички за спеціальністю, розвивати організаторські здібності для відкриття власної справи та трудової діяльності.

                                                   

 Потім студенти четвертокурсники поділилися враженнями, розповіли студентам 2-х і 3-х курсів, як вони працювали на практиці. Всі виступи супроводжувалися презентаціями.

                                  

                                  

                                  

                                  

                                            

                                  

                                          

 Були проведені майстер-класи по виготовленню страв східної кухні студентами 041 групи  (Кондратюком М.,  Калініним М.) та по складанню серветок студенткою 042 групи (Павлюк Л.).

                                  

                                      

                                                     

 Викладач Твердохліб Н.Д підсумувала, що знання та вміння майбутніх фахівців формуються не тільки в коледжі, а й під час проходження практики на підприємствах галузі та в закладах ресторанного господарства і є цінним досвідом для студентів.

                                                

 

Навчальна практика у 621 групі

  Студенти другого курсу 621 групи пройшли навчальну практику, ознайомившись із усіма етапами провадження технологічного процесу на харчових підприємствах.

  Важливою мотивацією навчання є ознайомлення студентів з досягненнями в галузі хлібопечення, обговорення сучасних технологій і обладнання.

  Перший практичний досвід майбутні техніки-технологи здобувають в спеціалізованій лабораторії коледжу.

 Формуванню професійних знань сприяє перегляд студентами відеофільмів про організацію виробництва на сучасних хлібозаводах, презентацій, відео- та фотоматеріалів, які виконують студенти під час технологічної практики.

  Навчальна практика є першим етапом у професійному становленні майбутніх спеціалістів. Ефективність її проведення в коледжі досягається впровадженням у навчальний процес інноваційних технологій і сучасних методів навчання.

   В професійній підготовці техніків-технологів для хлібопекарської галузі ефективною формою навчання є екскурсії на діючі підприємства.

   Свої перші враження про роботу хлібозаводу студенти технологічного відділення отримали 2 червня на Кам’янець-Подільському хлібозаводі ТОВ «Український кристал».

                                  

                                 

                                  

                                  

                                  

22 червня студенти відвідали Новоушицький хлібокомбінат ТОВ «Агробізнес». Хлібокомбінат є сучасним підприємством із встановленим прогресивним новітнім обладнанням на якому запроваджені традиційні способи тісто приготування. На підприємстві випускають широкий асортимент хлібобулочних виробів.

                                  

                                                 

                                 

                                  

                                  

  

                                  

Також студенти відвідали Хмельницьке підприємство «ТД Хмельницькхліб», найстаріший хлібозавод в обласному центрі, ПрАТ Хмельницька макаронна фабрика.

                                                  

                                  

                                 

 Практичне навчання в коледжі забезпечує формування творчої, активної, відповідальної і самостійної особистості майбутнього фахівця