Лужні, лужноземельні метали та Магній

  Викладач Підгірна М.В. провела відкритий урок по хімії в 911 групі на тему «Лужні, лужноземельні метали та Магній». Протягом всього уроку мали місце презентація, відео досліди, хімічний експеримент, робота з підручником, які доцільно використовувались під час вивчення і закріплення нового матеріалу.

                                  

                                 

 Викладач застосовує різні форми і методи навчання та контролю знань студентів, що сприяє активізації їх роботи на уроці та підвищенню рівня знань, умінь, розвитку логічного мислення, уважності та інтересу студентів до даного предмету.

                                  

                                  

Від проголошення Незалежності до нової України

 1 вересня викладач Ігор Присяжний провів Перший урок для першокурсників технологічного відділення на тему «Від проголошення Незалежності до нової України».

                                  

  Головною метою першого уроку є: виховання у студентів любові до Батьківщини, українського народу, державної мови, розуміння того, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить сучасне і майбутнє нашої держави; формування особистої відповідальності кожного за долю своєї держави та власного народу, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, захисників Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність держави.

                                  

                                  

 Святкове оформлення кабінету, виконання Гімну України, використання державної та національної символіки, аудіо- та відеоматеріалів сприяли створенню урочистої атмосфери та підвищили ефективність проведення першого уроку.

                                  

Брейн-ринг

 20 квітня у рамках декади циклової комісії хімічних дисциплін викладач Ігор Присяжний провів географічний брейн-ринг, учасниками якого стали студенти першого курсу економічного відділення.

                                  

 Слід відзначити, що палкі обговорення традиційні для брейн-рингів, були не єдиними перлинами зустрічі. Напруга суперництва швидко зникла, поступившись дослідницькому захвату та ігровому азарту. Учасники з особливим захопленням відповідали на питання про традиції, звички, цікаві винаходи та прислів’я різних народів. Крім того, якщо жодна з команд не давала правильної відповіді, її з запалом шукала глядацька аудиторія. Дружня атмосфера втілилася у результатах гри – з невеликою перевагою перемогу здобула команда 811 групи.

                                  

 Студенти були дуже задоволені своїми успіхами, адже продемонстрували не лише високий рівень підготовки з географії, а й широкий загальний кругозір. Команди були нагороджені грамотами.

Інтелект-шоу «Кращий біолог»

   20.04.16р. в рамках декади циклової комісії хімічних дисциплін відбулося інтелект-шоу «Кращий біолог»

                                  

                                 

  Метою даного заходу була популяризація біологічних знань; підвищення інтересу до вивчення біології студентами; контроль знань засвоєних студентами в ході  вивчення курсу біології; відображення практичного значення знань з біології для спеціалістів харчової промисловості;  дати можливість учасникам команд використати у грі всі грані своїх талантів; навчити стриманості, коректності, взаємоповазі.

                                  

                                  

Хімічна мозаїка

  В рамках декади циклової комісії хімічних дисциплін 19.04.16р. Підгірна М.В. провела виховний захід на тему «Хімічна мозаїка». Участь приймали студенти перших курсів.

                                  

  На даному заході було проведено: хімічна вікторина, цікаві хімічні досліди, показ відеоматеріалів, різноманітні хімічні конкурси.

                                  

  Даний захід сприяв підвищенню інтересу студентів до вивчення хімічних дисциплін.