Суспільні дисципліни

Комісія суспільних дисциплін була створена 23 жовтня 1961 року.

Проходили роки, змінювалися покоління викладачів комісії, але незмінним залишався високий творчий потенціал колективу. Педагогічна майстерність – це риса, властива кожному викладачу комісії. Вони постійно генерують нові ідеї, поповнюють скарбницю наукових та методичних розробок, спрямовують свої зусилля на виховання самодостатньої людини з активною позицією, свідомого громадянина, відповідального за долю своєї Батьківщини, а також формують загальнолюдські цінності.

Комісію суспільних дисциплін впродовж історії її існування очолювали : Гаман Л.В., Горбановська В.А., Зелинська С.В., Кржемінська К.Є., Бочарнікова І.А., Кучеров Г.Г., Бондар А.І., Зваричук Е.О.

Бондар Антоніна Іллівна працює в коледжі харчової промисловості з 1994 р., викладає дисципліни “Історія України”, “Основи філософських знань”, “Господарське законодавство”, “Релігієзнавство”. З 2002-2003 навчального року по 2004-2005 навчальний рік була головою комісії суспільних дисциплін. Протягом 2005-2006 навчального року та 2007-2008 навчального року виконувала обов'язки заступника директора з виховної роботи. Антоніна Іллівна викладач вищої категорії.

Бочарнікова Ірина Андріївна працює в коледжі з 1979 р. Викладає дисципліни “Всесвітня історія”, “Історія України”, “Правознавство”.

З 1991-2001 р. очолювала комісію суспільних дисциплін. Майже двадцять років керує роботою міського методичного об'єднання викладачів суспільних дисциплін. Студенти Ірини Андріївни неодноразово були переможцями міських і обласних олімпіад з “Історії України”. Ірина Андріївна - викладач-методист.

Дурнєва Світлана Дмитрівна працює в коледжі харчової промисловості з 1994 р., викладає дисципліни “Соціологія”, “Економічна теорія”, “Культурологія”. З 1998 по 1999 р. була методистом денного відділення коледжу. Досвід Дурнєвої С.Д. як керівника групи вивчався та узагальнювався, заслуховувався на засіданні школи педагогічної майстерності і передового досвіду викладачів. Світлана Дмитрівна викладач вищої категорії.

Зваричук Едуард Олександрович працює в коледжі з 2001 року.

У 2002 р. закінчив аспірантуру при Кам'янець-Подільському державному університеті. З 2005 р. очолив комісію суспільних дисциплін. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію з теми “Римо-Католицька церква на Поділлі кінця ХVІІІ – початку ХІХ ст.: економічний, суспільний, культурний аспекти діяльності”. За значний внесок у розвиток краєзнавства та підготовки учнівських робіт по лінії МАН України нагороджено почесними грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.

Едуард Олександрович – кандидат історичних наук, викладач вищої категорії.

Маланчук Сергій Васильович працює в коледжі з 2007 року. Викладає дисципліни : “Політологія”, “Всесвітня історія”, “Історія України”.

У 2006 р. закінчив магістратуру при Кам'янець - Подільському державному університеті. Сергій Васильович викладач ІІ категорії.

Белінська Людмила Михайлівна працює в коледжі з 2001 року. Викладає дисципліни “Правознавство”, “Культурологія”, “Історія України”.У 2002 р. закінчила магістратуру при Кам'янець - Подільському державному університеті. Людмила Михайлівна викладач ІІ категорії.

Коцулевська Тетяна Леонідівна – викладач «Основ права» та «Основ правознавства». Спеціаліст-юрист. 
Закінчила Одеську національну юридичну академію в 2009 році.
В коледжі харчової промисловості працює інспектором з кадрів з 2005 року. Її діяльність спрямована на формування нового, вищого рівня правової свідомості і правової культури у студентів, адже без глибоких і системних знань права та законодавства неможливо уявити майбутнього українця