Інформаційні технології

Циклова комісія інформаційних технологій – наймолодший під розділ коледжу, створена у серпні 2004 року як така, що виокремилась із циклової комісії фізико-математичних дисциплін в зв'язку із відкриттям в коледжі спеціальності 5 .080406 «Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень» .

Випускна циклова комісія складається з 7 викладачів (з них 6 зайняті на постійній основі та 1 на засадах зовнішнього сумісництва) В тому числі 1 кандидат технічних наук, 1 викладач вищої категорії із званням методист 1 має кваліфікацію спеціаліста ІІ категорії, 4 мають кваліфікацію спеціаліста і продовжують підвищувати свій фаховий рівень (закінчили або продовжують навчання в магістратурі).

 

Форкун Валентина Петрівна

Працює в коледжі харчової промисловості з незначними перервами 24роки (з серпня 1983 року ). За чей час вона займала посади викладача, куратора групи, методистом денного відділення головою циклової комісії. За час роботи в коледжі нагороджена грамотами Міністерства хлібопродуктів України (1990 р), Міністерства сільського господарства і продовольства України ( 1994 р) та грамотами базового технікуму на міському рівні. Отримувала свідоцтва про участь у виставці передового педагогічного досвіду і творчості молоді НМЦ по підготовці молодших спеціалістів Міністерства аграрної політики України (1998,1999,2001,2002рр.).

Брала участь в конкурсі « Вчитель 2003 року».

Коваленко Сергій Владленович

Працює в коледжі з 2003 р., має 2 вищі освіти – педагогічну та технічну (магістратура Кам'янець-Подільського державного педагогічного університету, 2003, Тернопільський національний економічний університет, 2006). 
Щорічно Коваленко Сергій Владленович працює над методичними розробками, електронними посібниками. Проводить відкриті виховні заходи, які є актуальними на сьогоднішній день.

З 2007 н. р. є головою комісії інформаційних технологій.

Викладає такі дисципліни «Інформаційні системи та структури даних», «Системи штучного інтелекту та ІСПР», «Інформатика і комп'ютерна техніка», «Інформатика».

Сороковський Віталій Іванович

Працює в коледжі харчової промисловості НУХТ з 2003 року на посаді викладача. Закінчив фізико-математичний факультет Кам'янець-Подільського державного педагогічного університету, в 2003 році. Підвищує кваліфікацію, навчаючись в Тернопільському національному економічному університеті на спеціальності «Комп'ютерні системи та мережі». Викладає «Інформатика», «Організація баз даних та знань», «Технології захисту інформації», «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютерів», курсове та дипломне проектування. 

Працює над темою: "Формування у студентів навичок роботи з базами даних Microsoft Office Access". Впровадження у навчальний процес вільного програмного забезпечення, адаптація навчальних програм дисциплін з цією метою.

Зозуляк Юлія Михайлівна

Працює на посаді викладача в Кам'янець-Подільському коледжі харчової промисловості при національному університеті харчових технологій з 1 вересня 2007 року. До цього закінчила Кам'янець-Подільський державний університет фізико-математичний факультет. Магістр. Викладач ІІ категорії. Викладає такі дисципліни «Основи інформатики», «Інформатика і комп'ютерна техніка». Отримала другу вищу освіту по спеціальності "Спеціаліст - вчитель англійської мови та зарубіжної літератури". має диплом державного зразка перекладача англійської мови. Проходила підвищення кваліфікації в Хмельницькому  обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Працює над темою: "Використання інтерактивних технологій для підвищення ефективності навчального процесу". Впроваджує досвід в своєму колективі та в начальному процесі.

Городинська Лариса  Миколаївна  - викладач 1категорії. Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача. Викладає предмет «Інформатика», дисципліни «Алгоритмізація та програмування», «Комп’ютерна техніка» , «Адміністрування програмних систем і комплексів», «Чисельні методи», проводить відкриті виховні заходи, працює із студентами як куратор групи. . Закінчила в 2001 році Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет і отримала спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти, математика та основи інформатики»,  у 2003 році в цьому ж університеті закінчила магістратуру і здобула кваліфікацію викладача, а у 2012 році  - Хмельницький національний університет  за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» і присвоєно кваліфікацію інженера-програміста. 

Працює над темою: «Методи активізації пізнавальної діяльності студентів на заняттях з комп’ютерних дисциплін». Впроваджує досвід в своєму колективі та вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації м. Кам’янець-Подільського. Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області в 2012 р. висловлено подяку за підготовку призера обласної олімпіади з основ інформатики та обчислювальної техніки. Нагороджена в 2015 р. почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю з підготовки висококваліфікованих спеціалістів, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди свята – Дня працівника харчової промисловості.

 

Шевчук Ольга Аркадіївна

Викладач 2 категорії. Працює в коледжі з 2006 року на посаді викладача. Викладає предмет «Інформатика», дисципліни: «Комп’ютерна техніка», «Інформатика і комп’ютерна техніка», «Вступ до спеціальності», «Теорія алгоритмів», «Навчальна практика з обробки оперативної інформації», «Дипломне проектування». У 2005 році закінчила Національний університет харчових технологій і здобула кваліфікацію магістра. Закінчила в 2006 році Кам’янець-Подільський державний університет і отримала спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика» спеціалізація «Основи інформатики» за кваліфікацією вчитель математики та інформатики. У 2012 році закінчила Хмельницький національний університет  за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» і присвоєно кваліфікацію інженера-програміста. В коледжі щорічно створює методичні розробки, розробляє програми, тести до начальних дисциплін, проводить відкриті уроки та виховні заходи.

 Портфоліо