Фізичне виховання

Фізичне виховання відіграє важливу роль у формуванні молодого покоління, зміцненні і збереженні його здоров'я, підготовці до майбутньої професійної діяльності та захисту Батьківщини. З метою популяризації фізичної культури й спорту серед студентів, залучення широких мас студентів до регулярних занять спортом, сприяння їх духовному та фізичному розвитку і виявлення кращих спортсменів у коледжі щорічно проводяться спартакіади з легкої атлетики, кросу, баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу. Також проводяться різноманітні спортивно – масові заходи, військове свято “Ну-мо, хлопці”.

У складі комісії фізичного виховання 5 викладачів коледжу. Основні завдання членів комісії фізичного виховання такі:

  • збереження і зміцнення здоров'я студентів, сприяння правильному формуванню організму, підтримання високої працездатності протягом усього періоду навчання;
  • виховання та вдосконалення моральних, вольових і фізичних якостей: витривалості, сили, швидкості;
  • сприяння в створенні передумов для оволодіння різноманітними професійно – прикладними руховими навичками.

З 1996 року комісію фізичного виховання очолює Шутяк Ірина Анатоліївна , викладач-методист, працює у коледжі з 1994 року. У 2004 році брала участь у Всеукраїнському конкурсі “Викладач року” і посіла 4 місце. У своїй роботі користується такими інноваційними технологіями, як психолого – педагогічний експеримент впровадження елементів гри, змагання при проведенні занять.

З 2002 року керівник фізичного виховання. Неодноразово виступала з методичними доповідями на засіданнях міських методичних об'єднань.

Валашова Ірина Володимирівна – викладач фізичного виховання. Педагогічний шлях розпочала в 2002 році в коледжі харчової промисловості.

У своїй роботі використовує різні методи та засоби фізичного виховання. Впроваджує нові технології здорового способу життя, працює над створенням комплексу методичного забезпечення предмету. Її вихованці систематично виборюють призові місця в міських та особистих змаганнях з настільного тенісу. В 2003 році команда харчового коледжу посіла 12 місце в першості України у Львові з настільного тенісу серед 25 команд.

Цинчик Віктор Вікторович – викладач фізичного виховання 1 категорії. З 2003 року працює в коледжі харчової промисловості. В своїй роботі використовує новітні інноваційні технології, педагогічні та методичні принципи і методи навчання, різноманітні засоби фізичного виховання. Його вихованці систематично виборюють призові місця в міських та обласних змаганнях з футболу. А у 2005 році студенти, яких тренує Віктор Вікторович, в складі збірної області посіли 8 місце в першості України з міні – футболу в м. Ужгороді.

Основними напрямками своєї роботи вважає виховання всебічнорозвинутої особистості.

Коцулевський Ігор Анатолійович – викладач фізичного виховання 1 категорії. 
Закінчив Кам'янець-Подільський педагогічний інститут ім. В.П.Затонського в 1985 році. 
З 2010 року працює в коледжі харчової промисловості викладачем фізичного виховання. 
Основні напрями роботи – виховання людини, яка гармонійно поєднує в собі духовне багатство, моральну чистоту і фізичну досконалість. В 2011 році збірна команда дівчат коледжу, під керівництвом Ігоря Анатолійовича виборола І місце в змаганнях по баскетболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації